(no_name)

Technologia

1-technologia2-technologia3-technologia4-technologia5-technologia6-technologia7-technologia8-technologia

Bez nowoczesnej technologii gospodarstwo nie mogłoby pracować na tak wysokim poziomie.


Zbiór słomy
Prasa do słomy posiada wbudowany czujnik wilgotności, dzięki czemu możliwe jest prasowanie tylko suchej słomy i uzyskanie najlepszej jakości. Baloty słomy zbierane są samozbierającą przyczepą Arcusin, co gwarantuje szybki i sprawny transport.

Gnojowica
Gnojowica jest cennym źródłem substancji odżywczych dla roślin uprawnych. Jej stosowanie pozwala znacznie ograniczyć zużycie nawozów mineralnych.
Ten naturalny nawóz aplikowany jest bezpośrednio do gleby za pomocą specjalnych maszyn Horsch oraz Holmer.
Część stała uzyskiwana w wyniku separacji posiada 40% suchej masy. Wysuszona gnojowica doskonale sprawdza się jako ściółka w legowiskach krów. Dobrze wyścielone, czyste i suche boksy legowiskowe decydują do dobrostanie zwierząt.

Samojezdny wóz paszowy Santrak
Jednym z najbardziej cennych osiągnięć technologicznych w Sano Agrar Institut jest samojezdny wóz paszowy Sano TMR Profi Santrak. Myśl konstrukcyjna wozów paszowych z pionowym ślimakiem Sano TMR Profi opiera się na dążeniu do maksymalnej funkcjonalności.
Zwiększenie wydajności osiągamy dzięki użyciu turbo-ślimaka. Jest on wyposażony w dodatkowe skrzydło przesunięte o 180 stopni, co optymalizuje wynik mieszania i zapewnia równomierny wysyp paszy.